شنبه ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۳۹۶۰۹
جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گناوه و استان لرستان، یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و مقدار ۱۰۵ کیلو گرم تریاک کشف شد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار حیدر سوسنی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گناوه و لرستان، بر روی یک باند قاچاق مواد که با خودروهای سواری و تحت پوشش حمل کالا اقدام به تهیه و قاچاق مواد مخدر از استان‌های جنوبی از مسیر استان بوشهر به سمت استان‌های غربی و مرکزی کشور می‌کردند، مطلع و موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به جمع آوری اطلاعات تکمیلی و بررسی‌های همه جانبه مأموران، گفت: خودروهای مورد استفاده برای قاچاق مواد شناسایی شد که پس از هماهنگی قضائی، مأموران در یک عملیات ضربتی و در اقدامی هوشمندانه هر سه نفر قاچاقچی را به همراه دو دستگاه خودروی سواری تندرو دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

سردار سوسنی اضافه کرد: در بازرسی از خودروها مقدار ۱۰۵ کیلو گرم مواد مخدر که در پوشش کالای پارچه و پوشاک و خواروبار حمل می‌شد کشف شد.

فرماندهی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه متهمین به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: پلیس با قدرت در مقابل هرگونه بی نظمی و هنجارشکنی خواهد ایستاد و با توجه به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است انتظار می‌رود تا مردم عزیز در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به پلیس اطلاع دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر