سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: رئیس مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ششمین اهدای عضو سال جاری در این استان مربوط به بانوی ۵۵ ساله از شهرستان کنگان است که ناجی چند بیمار نیازمند به عضو شد...
کد خبر: ۲۰۰۱۵۳۴
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۹

فکرشهر: رئیس مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ششمین اهدای عضو سال جاری در این استان مربوط به بانوی ۵۵ ساله از شهرستان کنگان است که ناجی چند بیمار نیازمند به عضو شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، «علیرضا باقری» روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با رضایت خانواده نوع‌دوست «بانی ترک» که به علت خونریزی مغزی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بستری شده بود، بعد از تائید مرگ مغزی با رضایت خانواده آن مرحومه کار برداشت عضو انجام شد.

وی افزود: کبد و هر دو کلیه این بانو به سه بیمار نیازمند به عضو برداشت و به شیراز برای پیوند ارسال شد.

باقری ضمن تقدیر از خانواده این زنده یاد ادامه داد: تلاش همکاران در بخش‌های «آی. سی. یو» جراحی و اتاق عمل و همچنین پزشکان تاییدکننده بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و مدیریت بیمارستان برای انجام این اقدام خداپسندانه قابل تقدیر است.

رئیس مرکز فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: این ششمین اهدای عضو سال جاری و یکصد و نهمین اهدای استان بوشهر بوده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر