سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۱۵۵۹
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۱

فکرشهر: سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با اشاره به برگزاری اردوی این تیم در بوشهر گفت: رقابت‌های جام جهانی فوتبال ساحلی از ۲۴ بهمن تا ۶ اسفندماه امسال در امارات برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، سومین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای شرکت در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات تا ۳۰ آبان در زمین ساحلی دهکده گردشگری شهر بوشهر در حال برگزاری است.

این اردو با حضور ۱۶ بازیکن در زمین ساحلی گردشگری با مشارکت باشگاه پارس جنوبی بوشهر برگزار شده است.

آغاز اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بوشهر + تصاویر

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه شرایط تیم ملی پیش از این رقابت‌ها خوب است اظهار داشت: مهمترین مسئله تیم ملی فوتبال ساحلی برگزاری بازی‌های تدارکاتی است که هنوز این امر از سوی فدراسیون محقق نشده است.

علی نادری افزود: قرار بود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای دیدار با تیم ملی سنگال به این کشور اعزام شود که این اردو لغو شد و درخواست دادیم این تیم به ایران سفر کند.

وی اضافه کرد: دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ساحلی با تیم بلاروس بود که قرار است در جزیره کیش برگزار شود که زمان آن هنوز مشخص نیست.

آغاز اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بوشهر + تصاویر

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با بیان اینکه رقابت‌های جام جهانی فوتبال ساحلی از ۲۴ بهمن تا ۶ اسفندماه امسال در امارات برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تیم‌های اسپانیا، تاهیتی و آرژانتین هم گروه است که امیدواریم جایگاه سومی جهانی خود را در این رقابت‌ها ارتقا دهد.

آغاز اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بوشهر + تصاویر

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر