دوشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: هواشناسی بوشهر پیش‌بینی کرد با عبور یک سامانه ناپایدار از جو استان، بارش پراکنده باران بیشتر در مناطق شمالی و مرکزی استان پیش‌بینی می‌شود...
کد خبر: ۲۰۰۲۹۱۲
چهارشنبه ۰۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۹

فکرشهر: هواشناسی بوشهر پیش‌بینی کرد با عبور یک سامانه ناپایدار از جو استان، بارش پراکنده باران بیشتر در مناطق شمالی و مرکزی استان پیش‌بینی می‌شود.

به‌گزارش فکرشهر از صداوسیما، معاون پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشاندهنده تداوم وزش باد‌های شمالی بر روی دریا تا اوایل هفته آینده است، بنابراین در این مدت سواحل استان به تناوب متلاطم خواهد بود.

زهرا راستگو افزود: همچنین پیش‌بینی می‌شود در ساعت‌هایی از وقت فردا و روز جمعه با تاثیر سامانه ناپایدار جو، ضمن افزایش پوشش ابر در سطح استان و روی دریا، احتمال وقوع بارش پراکنده باران بیشتر در مناطق شمالی و مرکزی استان دور از انتظار نیست.

وی جهت وزش باد را تا فردا شمال غربی تا شمالی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و روی دریا با سرعت ۱۶ تا ۳۸ گاهی تا ۴۶ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی کرد.

معاون هواشناسی بوشهر ادامه داد: ارتفاع موج دریا هم ۹۰ تا ۱۵۰ و در برخی ساعت‌ها تا ۱۸۰ سانتیمتر خواهد بود.

راستگو گفت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۳:۲۰ دقیقه بامداد، مد اول ساعت ۰۹:۳۵، جزر دوم ساعت ۱۲:۴۰ و مد دوم ساعت ۱۹:۵۵ دقیقه است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر