سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: فرماندار شهرستان دیر از غرق شدن شناور باری در خلیج‌فارس ۷ مایلی بندر خورخان بندر دیر خبر داد و گفت: شش خدمه این شناور غرقی با تلاش یک شناور صیادی نجات یافت...
کد خبر: ۲۰۰۳۴۴۲
جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۲

فکرشهر: فرماندار شهرستان دیر از غرق شدن شناور باری در خلیج‌فارس ۷ مایلی بندر خورخان بندر دیر خبر داد و گفت: شش خدمه این شناور غرقی با تلاش یک شناور صیادی نجات یافت.

به گزارش فکرشهر، یونس باربرز در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به غرق یک لنج باری عصر امروز در خلیج فارس ۷ مایلی بندر خور خان دیر، اظهار داشت: این شناور که حامل کالای تجاری در مسیر دبی به مقصد بندر گناوه بود بر اثر برخورد با تپه‌ای در خلیج فارس غرق شد.

فرماندار شهرستان دیر با بیان اینکه خدمه این شناور با تلاش یک شناور صیادی نجات یافتند گفت: یک شناور صیادی که شاهد غرق شدن این شناور بود شش خدمه این لنج که در معرض خطر غرق شدن بودند نجات داد و آنان را به اسکله بندر عامری منتقل کرد.

وی از تلاش برای جلوگیری از غرق شدن محموله‌های تجاری این شناور خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی نیرو‌های مرزبانی شهرستان دیر جلوگیری از غرق شدن محموله و کالا‌های این شناور در دستور کار قرار گرفته است.

باربرز با قدردانی از صیادان که ملوانان شناور باری را نجات دادند اضافه کرد: شناور یاد شده هنوز به‌صورت کامل در دریا غرق نشده و تلاش برای نجات آن آغاز شده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر