شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۴۴۳۵
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۰

فکرشهر: معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان (طرح شهید زین الدین) برای جذب ۶۷ نفر خبر داد.

به گزارش فکرشهر، اصغر جعفری روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: مجوز جذب و بکارگیری جوانان مومن، نخبه، متخصص، انقلابی و تحول‌خواه تحت عنوان طرح شهید زین الدین در سال ۱۴۰۱ از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به استانداران از جمله بوشهر ابلاغ و اجرای طرح فوق در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: این طرح در راستای بیانات مقام معظم رهبری، مبنی بر جوانسازی دولت و تشکیل دولت جوان انقلابی و نظر به دستورات موکد رئیس جمهور در خصوص تقویت اختیارات استان‌ها در جذب و بکارگیری نیروی انسانی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر تصریح کرد: ساماندهی نیاز‌های واقعی دستگاه‌های اجرایی استان با رویکرد ارتقاء بهره‌وری منابع انسانی و همچنین ارائه خدمات مناسب به مردم و ایجاد بستر مناسب برای اجرایی شدن برنامه‌های توسعه متوازن استان از جمله دیگر اهداف طرح زین‌الدین است.

جعفری یادآور شد: استخدام دولتی پیش رو فرصت مناسبی برای خدمتگذاری موثرتر و بیشتر جوانان انقلابی و متعهد فراهم می‌کند.

معاون استاندار بوشهر گفت: بر اساس مجوز صادره سازمان اداری و استخدامی کشور این طرح شامل بکارگیری افراد در قالب قرارداد کار معین، نخبگان و استخدام پیمانی است.

وی افزود: سهمیه‌های اختصاص یافته به استان بوشهر با اولویت حوزه‌های پیشران، گلوگاه‌های فساد و برنامه‌های تحولی استان توزیع شده است.

جعفری اضافه کرد: در همین راستا برنامه تحول استان با همکاری استانداری و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهیه و توسط معاونت هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهور مورد تایید قرار گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر بیان کرد: استخدام پیمانی در طرح شهید زین‌الدین شامل بکارگیری افراد بومی واجد شرایط در جایگاه‌های اختصاصی دستگاه‌های اجرایی استان است که ثبت نام آزمون استخدام پیمانی از ۱۱ بهمن ماه برای ۱۸ استان آغاز شده است.

وی ادامه داد: در این مرحله تعداد ۶۷ سهمیه استخدامی به دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر شامل ادارات کل جهاد کشاورزی، شیلات، منابع طبیعی و آبخیزداری، حفاظت محیط زیست، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و ورزش و جوانان برای جذب نیرو در قالب استخدام پیمانی است.

جعفری تاکید کرد: متقاضیان می‌توانند از ۱۱ تا ۱۸ بهمن ماه با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس آزمون‌های فعال نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر تصریح کرد: به منظور بهره‌مندی مردم استان از این فرصت ارزشمند که به همت دولت مردمی سیزدهم و در راستای امیدآفرینی، تقویت روحیه و افزایش سطح رضایتمندی مردم و به ویژه جوانان فراهم شده، انتظار می‌رود واحد‌های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌های استان نسبت به اطلاع رسانی عمومی اقدام کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر