شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: از آغاز سفر‌های نوروزی تاکنون بیش از ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار مسافر و گردشگر در مناطق مختلف استان بوشهر اسکان یافته‌اند...
کد خبر: ۲۰۰۶۰۰۷
شنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۵

فکرشهر: مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: از آغاز سفر‌های نوروزی تاکنون بیش از ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار مسافر و گردشگر در مناطق مختلف استان بوشهر اسکان یافته‌اند.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، اسماعیل سجادی‌منش از تکمیل مراکز اقامتی استان خبر داد و اظهار داشت: تخت‌های هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، مهمانسراها، بوم‌گری‌ها و کلاس‌های مدارس از اقامت مسافران تکمیل شده است.

وی با بیان اینکه کمپ‌های مختلف توسط شهرداری‌های استان بوشهر برای اسکان مسافران ایجاد شده است گفت: از ۲۴ اسفند تاکنون ۴ میلیون و ۱۵۰ هزار مسافر وارد استان بوشهر شده‌اند و اقامت کرده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر از ارتقا جایگاه استان بوشهر در جذب گردشگر در ایام نوروز خبر داد و خاطرنشان کرد: طبق اعلام دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور، استان بوشهر در زمینه جذب گردشگر و ورود مسافر در ایام نوروز با یک پله صعود در جایگاه سوم کشور قرار گرفت.

سجادی‌منش بیشترین ورود و اسکان گردشگران را به ترتیب در شهرستان‌های گناوه، بوشهر و دیلم دانست و بیان کرد: موج سوم ورود مسافران و گردشگران به استان بوشهر در روز‌های انتهای ماه مبارک رمضان و ایام تعطیلات عید فطر پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای آرامش و آسایش گردشگران در سفر به استان بوشهر گفت: با مشارکت دستگاه‌های مختلف خدمات‌رسانی مطلوب به مسافران ارائه می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر با اشاره به جاذبه‌های گردشگری این استان خاطرنشان کرد: استان بوشهر علاوه بر سواحل ۹۷۰ کیلومتری خلیج فارس، آثار تاریخی و موزه‌های مختلف پذیرای مسافران و گردشگران هستند و این درحالی است که مهمان‌نوازی مردم استان، بازار کالا‌های ملوانی و ته لنجی، آب و هوای مطلوب زمینه ماندگاری و اقامت مسافران افزایش داده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر