چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۱۰۷
پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۲

فکرشهر: فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: رژه بسیج دریایی مردمی با حضور ۳۵۰ شناور در بوشهر برگزار شد.

به گزارش فکرشهر از مهر، سردار حیدر هنریان مجرد بعد از ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: رژه قدرت دریایی بسیج دریایی مردم پایه با حضور گسترده شناور‌ها برگزار شد که پیام آن حمایت از فلسطین بود.

وی با گرامیداشت روز جهان قدس بیان کرد: در همایش و رزمایش قدرت دریایی بسیج دریایی مردم پایه ۳۵۰ شناور بسیج دریایی مردمی به همراه تجهیزات نیروی دریایی سپاه در ساحل بوشهر رژه رفتند.

برگزاری رژه بسیج دریایی مردم‌پایه با حضور ۳۵۰ شناور در بوشهر + تصاویر

سردار هنریان مجرد با اشاره به اقتدار و توان نیروی دریایی با همراهی بسیج دریایی مردمی خاطرنشان کرد: امروز در آستانه روز جهانی قدس بخشی از اقتدار بسیج دریایی مردم پایه به نمایش گذاشته شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی به زوال و نابودی نزدیک می‌شود گفت: شمارش معکوس نابودی رژیم صهیونیستی و غاصب اسرائیل آغاز شده است.

برگزاری رژه بسیج دریایی مردم‌پایه با حضور ۳۵۰ شناور در بوشهر + تصاویر

در آستانه روز جهانی قدس، رژه اقتدار بسیج دریایی مردم پایه و نیروی دریایی سپاه در حمایت از انتفاضه فلسطین در نوار ساحلی خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

در این همایش انواع شناور سبک از جمله قایق و لنج‌های صیادی و نیروی دریایی سپاه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقتدار خود را در رژه باشکوهی به نمایش گذاشتند.

شناور‌های نظامی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و لنج و قایق‌های صیادی در حالی که پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران، محور مقاومت و به ویژه فلسطین را برافراشته بودند از مقابل شناور شهید سلیمی در ساحل بوشهر رژه رفتند.

برگزاری رژه بسیج دریایی مردم‌پایه با حضور ۳۵۰ شناور در بوشهر + تصاویر

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر