سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۱۰۸
پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۷

فکرشهر: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: عملکرد کارکنان آموزش و پرورش بوشهر ارزیابی دقیق می‌شود.

به گزارش فکرشهر از مهر، علی موحدی اظهار کرد: تغییر مثبت در رویکرد‌ها و چرخش‌های تحولی حوزه آموزش و پرورش ضروری است.

وی افزود: کارگروه پایش عملکرد دوایر داخلی اداره‌کل و ادارات آموزش و پرورش ١٨ گانه و آموزش و پرورش استثنایی استان تشکیل شود و حسب مورد برای شناخت و حل موضوعات و نقاط قوت و ضعیف و حرکت جهادی برای بهره‌گیری از ظرفیت حداکثری و ارتقا کیفیت برای خدمات بهتر به دانش آموزان عمل شود.

موحدی در خصوص اسکان مهمانان نوروزی گفت: استان بوشهر با اسکان بیش از ٢٣۶ هزار نفر از جامعه بزرگ فرهنگی رتبه چهارم کشور در حوزه گردشگری فرهنگیان را کسب کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در خصوص جشنواره شهید رجایی با یادآوری کسب رتبه برتر سال گذشته تاکید کرد: با توجه به تغییرات در ساختار و نیروی انسانی اداره کل ضرورت تشکیل یک دوره آموزشی با حضور مسئول مستقیم کار در استانداری؛ جهت رابطان دوایر مختلف اداره کل، برای انجام بهتر کار ضرورت دارد.

موحدی با اشاره در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: کارگروه‌ها و کمیته‌های ارزیابی در استان تشکیل شود و تا ایام منتهی به ١٢ اردیبهشت ماه اقدامات لازم صورت گیرد.

وی بیان داشت: هزار و ١٢٨ نفر از مرحله مدرسه‌ای به شهرستان راه یافته‌اند که در شهرستان‌ها و مناطق از طریق سامانه در نظر گرفته شده ارزیابی شده و رتبه‌های برتر به استان اعلام می‌شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر