شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۱۳۹
جمعه ۱۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۱

فکرشهر: هنرمندان حوزه تجسمی استان بوشهر برای پاسداشت مجاهدت مردم مظلوم فلسطین، همزمان با روز قدس، با هنرآفرینی مظلومیت مردم غزه و فلسطین را به تصویر کشیدند.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، هنرمندان حوزه تجسمی استان بوشهر در راستای پاسداشت مجاهدت مردم مظلوم فلسطین، همزمان با روز قدس، ظهر امروز مظلومیت مردم غزه و فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی را به تصویر کشیدند.

مسئول آفرینش‌های ادبی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار تسنیم هدف از برگزاری این رویداد پاسداشت سال‌ها مبارزه و جهاد مظلوم مردم فلسطین و محکوم کردن جنایت رژیم جعلی صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه عنوان کرد و اظهار داشت: هنرمندان در دفاع از مردم فلسطین آثاری منحصر به فردی خلق کردند.

مسعود عرب‌زاده اضافه کرد: در آیین «ایستگاه هنر قدس» گروهی از هنرمندان استان بوشهر همزمان با روز قدس روبرو مصلا نماز جمعه شهر بوشهر به خلق آثار هنری در رشته‌های «خطاطی» «طراحی» و «رنگ‌آمیزی» پرداختند.

وی ادامه داد: نمایشگاه گروهی «فرشتگان خدا برای مردم غزه گریستند» از آثار هنرمندان گرافیست استان بوشهر به عنوان یکی از بخش‌های جنبی در این مراسم برپا بود.

ایستگاه هنر قدس، به همت مجمع طراحان گرافیک اسلامی استان بوشهر، با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر