سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۲۱۶
سه‌شنبه ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۰

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به تدوین برنامه و طرح‌های لازم با موضوع هنر انقلاب اسلامی گفت: در هفته هنر انقلاب اسلامی طرح‌های مهمی از جمله فضاسازی سطح استان با موضوع هنر انقلاب و شهدا برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، اکبر پورات در جلسه ستاد بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی استان بوشهر با گرامیداشت سالروز شهادت شهید مرتضی آوینی اظهار داشت: این هفته با برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط دستگاه‌های فرهنگی و عرصه هنری در بخش هنر انقلاب در سطح استان برنامه‌های شاخص و انقلابی برای عموم مردم برگزار خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: امسال باید در راستای تحقق و تبیین رهنمود‌های رهبر انقلاب و شعار سال ۱۴۰۳ مسئولین و مردم در کنار هم و با همدلی و هم‌افزایی به محقق کردن شعار سال کمک کنند.

وی با اشاره به اینکه بهترین و بزرگترین شیوه ترویج شعار و تبیین هنر انقلاب و دفاع مقدس و ترویج این هنر در بین آحاد مردم و هنرمندان است افزود: فضا سازی سطح استان با موضوع هنر انقلاب و شهدا، برگزاری شب شعر یا عصر شعر انقلاب، نشست صمیمی هنرمندان با مسئولان، تجلیل از نویسندگان و هنرمندان در عرصه‌های هنر انقلاب از دیگر برنامه‌های هفته هنر و انقلاب اسلامی در استان بوشهر خواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر یادآور شد: تمامی مصوبات این ستاد به دستگاه‌های اجرایی متولی ابلاغ خواهد شد و در پایان هفته هنر انقلاب باید عملکرد دستگاه‌های اجرایی به صورت گزارش و تصویری به حوزه هنری استان و در شهرستان‌ها برای فرمانداری و سپس استانداری ارسال شود.

پورات تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید با انگیزه بالا و شوق ویژه در خصوص این موضوع اساسی و پایه‌ای انقلاب اسلامی مشارکت و همکاری لازم با حوزه هنری استان داشته باشند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر