سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۲۴۹
چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۳۴

فکرشهر: نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر حمایت مالی از شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باید حمایت جدی از فعالیت این شرکت‌ها داشته باشند تا تحول در استان و به تدریج در کشور محقق شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح امروز در دیدار با رئیس دانشگاه خلیج فارس و اعضا صندوق پژوهش و فناوری، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته در بخش دانش بنیان اظهار داشت: کشور منابع انسانی فراوانی دارد که سرمایه نظام محسوب می‌شوند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه در هر کجا اراده کرده‌ایم موفق بوده‌ایم، گفت: امروز در کشور شاهد رشد قابل قبولی در تعداد شرکت‌های دانش بنیان هستیم.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان باید حمایت مالی شوند، افزود: ملت ما از نظر استعداد نسبت به سایر کشور‌ها پیشتاز است که باید به‌صورت هدفمند از ظرفیت‌های منابع انسانی استفاده کرد.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه هر استانی باید در حوزه دانش‌بنیان هدف لازم برای خود ترسیم کند، عنوان کرد: مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر باید حمایت جدی از فعالیت این شرکت‌ها داشته باشند تا تحول در استان و به تدریج در کشور محقق شود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: عنصر هم‌افزایی میان دستگاه‌های تصمیم‌گیر در بخش دانش‌بنیان باید وجود داشته باشد.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مسئله پژوهش باید در اولویت تمامی دستگاه‌های اجرایی باشد خاطر نشان کرد: شرکت‌های نفتی و گازی نیز باید بخشی از مسئولیت‌های خود را به حوزه دانش‌بنیان اختصاص دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر