چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۲۸۳
پنجشنبه ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۵

فکرشهر: رییس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: جسد فرد گمشده (چوپان) در روستای شول شهرستان که روز گذشته ناپدید شده بود در اطراف این روستا (دره کبوتری) پیدا شد.

به گزارش فکرشهر، سیف اله غلامی در گفت وگو با خبرنگار مهر افزود: در پی اعلام دهیاری روستای شول شهرستان گناوه در شامگاه چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه جاری مبنی بر مفقود شدن جوان حدود ۴۳ ساله از این روستا که برای بازگرداندن گله از صحرا رفته بود، تیم‌های عملیاتی هلال احمر برای پیدا کردن جوان اعزام شدند.

وی یادآور شد: شب گذشته گروه‌های عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر و گروه‌های مردم و اهالی روستا، گروه تیم کوهنوردی سیمرغ، دهیاری و شورای روستا، پاسگاه شول به صورت شبانه کل منطقه جست و جو کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: عملیات جست و جو تا صبح امروز ادامه یافت.

رئیس هلال احمر ادامه داد: در ساعت ۹ و ۳۰ صبح امروز توسط گروهی از جست و جو گران مردمی اطلاع داده شد که فرد مورد نظر در دره‌ای در اطراف روستا (دره کبوتری) پیدا شده است.

وی گفت: بلافاصله تیم‌های حاضر در منطقه به محل حادثه اعزام شدند و به دلیل صعب العبور بودن و ارتفاع و عمق این دره، کارگاه تخصصی امداد و نجات تشکیل و با همکاری همه گروه‌های حاضر جسد فرد مورد نظر که به دلیل سقوط در دره متأسفانه فوت شده بود، طی یک عملیات سخت و نفس گیر ساعتی پیش از دره خارج و برای طی مراحل قانونی تحویل مراجع ذی صلاح شد.

وی گفت: این عملیات با همکاری جمعیت هلال احمر، باشگاه کوهنوردی سیمرغ، اورژانس، پاسگاه شول، دهیاری، شورای روستا، گروه‌های مردمی اهالی روستا با هماهنگی فرماندار شهرستان و بخشدار بخش مرکزی انجام شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر