سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۳۱۴
شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۲

فکرشهر: نماینده استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه استان بوشهر نقش مهمی در اقتصاد کشور دارد گفت: صنایع مستقر در استان بوشهر منابع مالی خود را در بانک‌های این استان سرمایه‌گذاری کنند تا مردم از منافع آن بهره‌مند شوند.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری صبح جمعه در دیدار با مدیرعامل بانک ملت استان بوشهر خدمات‌رسانی به مردم در راستای رضای خداوند متعال و حل مشکلات مردم را از سفارشات بزرگان دینی دانست و گفت: مسئولان باید در انجام وظایف کاری خود اخلاص داشته باشند و کار را برای خدا و خدمت به مردم با قصد قرب الهی انجام دهند تا پاداش عملشان مضاعف شود.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به استقرار صنایع بزرگ نفتی، گاز و پتروشیمی در استان بوشهر افزود: صنایع نفتی و گازی و سایر شرکت‌هایی که در استان بوشهر مستقر هستند باید منابع مالی خود را در بانک‌های استان سرمایه‌گذاری کنند تا مردم از منافع آن بهره‌مند شوند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری نقش این استان در اقتصاد و سرمایه‌گذاری کشور را مهم دانست و بیان کرد: در تحقق شعار سال جهش تولید با مشارکت مردم ظرفیت‌های مهمی در استان بوشهر فراهم است.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت بانک ملت استان بوشهر، عنوان کرد: گاهی اوقات برای افراد در بحث اقاله املاک مشکلاتی پیش می‌آید که انتظار می‌رود نظام بانکی کشور راهی برای کمک به این دسته افراد پیدا کند تا مردم دچار ضرر و زیان نشوند.

حسینی بوشهری با تأکید بر تکریم ارباب رجوع توسط کارکنان بانک‌ها، عنوان کرد: کسب حداکثری رضایت مردم قطعاً مورد رضایت درگاه احدیت قرار خواهد گرفت، زیرا رضایت خداوند در کسب رضایت مردم است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر