شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۳۲۷
شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۱

فکرشهر: رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از افزایش ۸۳ درصدی کشفیات انواع سرقت‌ها در استان بوشهر در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ جوشن سهرابی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: امنیت پایداری که توسط نیروی انتظامی با کمک سایر دستگاه‌های امنیتی و مردم در استان بوشهر ایجاد شده، سبب گردید که در استان سرقت‌های خشن نسبت به سایر نقاط کشور از میزان بسیار پایینی برخوردار شود.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که در کمترین زمان وقوع از سرقت زمینه کشف ان فراهم شود، اما به مردم توصیه می‌کنیم که نسبت به تامین امنیت منازل خود با استفاده از تجهیزات مناسب دریغ نورزند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر تصریح کرد: به دلیل کم توجهی و در پاره‌ای از مواقع بی توجهی بخشی همچنان سرقت از منازل، اماکن خصوصی از جمله خانه باغ‌ها و ساختمان‌های در حال احداث، موتورسیکلت، قطعات و لوازم داخل خودرو، تلفن همراه، کابل برق و مخابرات و احشام دارای فراوانی و یا افزایش در وقوع بوده است.

وی اضافه کرد: همراهی و همکاری بیشتر دستگاه‌ها در انجام صحیح وظایف محوله و شهروندان در خود مراقبتی و رعایت توصیه‌ها مورد نیاز مبرم است.

سهرابی عنوان کرد: همراهی و همکاری بیشتر دستگاه‌ها در انجام صحیح وظایف محوله و شهروندان در خود مراقبتی و رعایت توصیه‌ها مورد نیاز مبرم است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر یادآور شد: منشا بخش عمده‌ای از سرقت‌ها خرد، اعتیاد است که ضرورت درمان معتادان رو دو چندان کرده است.

وی گفت: پلیس استان در تلاش است با رویکرد هم افزایی و با کمک هر بیست و هفت دستگاه دارای شرح وظایف در پیشگیری و همراهی شهروندان مأموریت مهم پیشگیری و مقابله با جرایم سرقت را با جدیت تا پایان سال دنبال کند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر