سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۵۱۳
يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۲

فکرشهر: استاندار بوشهر با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در عرصه‌های نظامی، دفاعی، فرهنگی و مقابله با جنگ نرم دشمن نقش تأثیرگذاری ایفا کرده است، گفت: سپاه پاسداران در عرصه اجرای طرح‌های محرمیت‌زدایی استان بوشهر نقش‌آفرینی کرده است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، احمد محمدی‌زاده در حاشیه نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در دوم اردیبهشت سال ۱۳۵۸ با دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تأسیس شد و در بیش از ۴ دهه از فعالیت این نهاد انقلابی، شاهد تأثیرگذاری بسیار زیاد سپاه در عرصه‌های مختلف هستیم.

استاندار بوشهر نقش سپاه در عرصه‌های دفاعی و نظامی در صیانت از انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس، نقشی غیرقابل انکار در توفیقات نظام اسلامی داشت و پس از دوران درخشان دفاع مقدس نیز در برابر دسیسه‌ها و فتنه‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف ایستاده است.

محمدی‌زاده، نقش‌آفرینی سپاه پاسداران در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: هر زمان، خطری کشور عزیزمان ایران اسلامی را مورد تهدید قرار داده، سپاه ورود کرده و علاوه بر عرصه‌های دفاعی و نظامی، در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی نیز نقش‌آفرین بوده است.

وی به نقش سپاه در طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی پرداخت و بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه سازندگی و عمران و آبادانی به‌ویژه در مناطق محروم، افتخارات بی‌نظیری داشته به‌گونه‌ای که سپاه پاسداران در عرصه اجرا طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر نقش‌آفرینی کرده است.

استاندار بوشهر با تأکید بر تبیین دستاورد‌های این نهاد انقلابی به عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه صهیونیست‌ها پرداخت و اظهار داشت: این عملیات، هیمنه رژیم صهیونیستی را در هم شکست و کام ملت انقلابی ایران اسلامی را شیرین کرد.

محمدی‌زاده با تبریک دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل (ره) گفت: این روز مهم به فرماندهان و پاسداران این نهاد انقلابی در استان بوشهر تبریک می‌گویم و امیدوارم که توفیقات سپاه، با شتاب بیشتری تداوم یابد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر