چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری فردی خبر داد که پس از ارتکاب قتل جوانی ۳۶ ساله، به یکی از شهرستان‌های استان اصفهان گریخته بود...
کد خبر: ۲۰۰۶۹۴۹
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۲

فکرشهر: رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری فردی خبر داد که پس از ارتکاب قتل جوانی ۳۶ ساله، به یکی از شهرستان‌های استان اصفهان گریخته بود.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران بیان داشت: فروردین امسال پس از وقوع قتل جوانی ۳۶ ساله در یکی از محلات شهر بوشهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر ادامه داد: کارآگاهان با انجام کار‌های اطلاعاتی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه با همکاری پلیس آگاهی استان اصفهان موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری تبعه افغانستان، در یکی از شهرستان‌های استان اصفهان شده و پس از اعزام به این شهر و هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی، طی عملیاتی منجسم موفق به دستگیری قاتل و همدست وی شدند.

سرهنگ سهرابی با اشاره به انتقال فرد قاتل ۲۶ ساله به بوشهر و اعتراف وی به ارتکاب قتل، گفت: این شخص در بازجویی‌ها عنوان کرد: به علت اختلافات شخصی درصدد انتقام جویی برآمده و با چاقویی که در اختیار داشته است مقتول را با همکاری همدستش به قتل رسانده و متواری شده بود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر