شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۲۷۵
دوشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۵

فکرشهر: مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری بوشهر از نام‌گذاری ۲۵ طرح مهم عمرانی و معابر اصلی شهر‌های استان بوشهر به نام شهدای خدمت خبر داد.

به گزارش فکرشهر، مجید محمودی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور و دیگر شهدای حادثه سانحه بالگرد اظهار داشت: برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای خدمت از جمله رئیس جمهور شهید در کمیته تخصصی تعدادی از طرح‌ها مهم عمرانی استان بوشهر که با حضور آیت‌الله رئیسی به بهره‌برداری رسید به نام این شهید والامقام نام گذاری شد.

وی با بیان اینکه سد باغان که به حضور آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور شهید، افتتاح شد به نام این شهید خدمت نام‌گذاری شد، گفت: این سد با حجم ذخیره ۳۶ میلیون مترمکعب آب پس از ۷ سال توقف در دولت سیزدهم تکمیل و توسط آیت‌الله رئیسی افتتاح شد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری بوشهر حجم سرمایه‌گذاری سد باغان (آیت‌الله رئیسی) را ۴ هزار میلیارد تومان دانست و بیان کرد: جاده وفاق دیر به کنگان، شهرک ۴۳۵ هکتاری بوشهری، تأسیسات آب‌شیرین‌کن در شهر‌های مختلف، ساختمان استانداری، سالن‌های مختلف و دیگر مکان‌ها و طرح‌ها در مجموع مربوط به ۱۳ دستگاه اجرایی به نام شهدای خدمت نامگذاری شد.

محمودی با اشاره به اینکه ۱۲ طرح عمران شهری در ۱۲ شهر استان بوشهر به نام شهدای خدمت نام‌گذاری شد خاطرنشان کرد: این طرح‌ها متشکل میادین، معابر و اماکن شهری در مراکز شهرستان‌ها و ۲ شهر دیگر و طرح‌های مهم عمرانی ۱۳ دستگاه اجرایی است که به نام شهدای خدمت نام‌گذاری شد.

وی مجموع طرح‌های شهرداری‌های استان بوشهر که به نام شهدای خدمت نام‌گذاری شد را ۱۲ طرح عنوان کرد و افزود: این طرح‌ها در مجموع با سرمایه‌گذاری ۸۷۴ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری بوشهر اضافه کرد: تقاطع غیرهمسطح محور آزادی بوشهر، شهرک جوانی جمعیت دشتی، بلوار جدید دیلم، خیابان مجاور سردار سلیمانی گناوه، بلوار ساحلی وفاق در کنگان، میدان ورودی دیر تا شاهزاده ابوالقاسم علیه‌السلام دیر، سایت مسکن مجتمع مسکونی ۱۴۴ واحدی چغادک، و طرح‌های عمرانی دیگر در شهر‌های مختلف استان بوشهر به نام شهدای خدمت نام‌گذاری شد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر