دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۶۰۷
سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۱

فکرشهر: استاندار بوشهر از تسریع پروژه راه‌آهن بوشهر به شیراز خبر داد و گفت: در این راستا در نشست با وزیر راه و شهرسازی مقرر شد تا ۱۰ روز آینده ۵۰۰ میلیارد تومان به پروژه خط ریلی بوشهر پرداخت شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، احمد محمدی‌زاده در نشست بررسی طرح‌های راهسازی و راه‌آهن استان بوشهر با اشاره به تسریع این طرح‌ها در نقاط مختلف استان اظهار داشت: توسعه طرح‌های راهسازی یکی اولویت‌ها در توسعه و پیشرفت هر منطقه محسوب می‌شود و در این دولت توجه ویژه‌ای به این مهم شده است.

وی با بیان اینکه این استان از خط ریلی بهره‌مند نیست گفت: استان بوشهر از راه‌های مختلف جاده‌ای، بزرگراه، خطوط هوایی، دریایی برخوردار است و برای اتصال خط ریلی کشور به بنادر استان بوشهر پروژه راه‌آهن بوشهر به شیراز تسریع یافته است.

استاندار بوشهر از تخصیص اعتبار لازم برای خط ریلی بوشهر خبر داد و بیان کرد: در بررسی مشکلات راه‌آهن بوشهر به شیراز با حضور راه و شهرسازی مقرر شد تا ۱۰ روز آینده ۵۰۰ میلیارد تومان به پروژه خط ریلی بوشهر پرداخت شود که گام موثر در تسریع این طرح است.

محمدی‌زاده بازدید مدیر عامل راه آهن کشور از تمام قطعات راه آهن بوشهر و رفع موانع موجود را از دیگر مصوبات نشست با وزیر راه و شهرسازی دانست و اضافه کرد: پیمانکاران قطعات مختلف راه آهن بوشهر شیراز، با ارائه صورت وضعیت، مطالبات خود را دریافت می‌کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر