سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار سیاست
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۷۴۲
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۵

فکرشهر: عصرایران نوشت: آقایان سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی در مناظره دیشب چنان نسبت به وضع موجود انتقاد کردند که اگر کسی ان‌ها را نشناسد، تصور می‌کند همین امروز وارد سپهر سیاسی ایران شده یا دستکم از جناح اپوزیسیون دولت در انتخابات شرکت کرده اند.
آن‌ها از این که تورم در ایران مزمن شده، قیمت‌ها مدام بالا می‌رود، مدیریت دچار ضعف است، دخل و خرج مردم و به ویژه کارمندان و بازنسشتگان باهم نمی‌خواند، جوانان مشکل ازدواج دارند، قانون اجرا نمی‌شود و ... خیلی ناراحت بودند.

این در حالی است که همه آن‌ها به نوعی سهامدار و همسوی دولت کنونی اند و اگر این مشکلات وجود دارد، خودشان نیز مقصرند و اگر ندارد، پس این همه نالیدن از مشکلات چرا؟!

همه شان هم گفتند که برای حل این مشکلات راهکار دارند، ولی نگفتند چرا در دولت همسوی خود، راهکار‌های ادعایی را اجرا نکردند یا لااقل برای اجرا ارائه نکردند؟

این هم بماند که تا قبل از مناظره‌ها، همین آقایان از این که در مسیر پیشرفت هستیم و هر روز قله‌های جدیدی را فتح می‌کنیم، چه سخن‌ها که نمی‌گفتند!

راستی این‌ها که می‌گویند می‌خواهند راه دولت رئیسی را ادامه دهند، جسارتاً به این سوال هم پاسخ دهند که اگر دولت سیزدهم نتوانسته به وعده هایش مانند تک رقمی کردن تورم عمل کند و مردم دچار مشکلات فهرست شده توسط آقایان شده اند، پس چرا می‌خواهند به آن مسیر ادامه دهند و اگر دولت موفق بوده، چرا این همه سیاه نمایی می‌کنند؟!

شاید هم این‌ها واقعاً اپوزیسیون دولت رئیسی بودند و ما نمی‌دانستیم!

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر