سه‌شنبه ۲۶ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۷۹۵
جمعه ۰۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۱

فکرشهر: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از راه‌اندازی کافه گفتگو در شهر‌های استان خبر داد و گفت: کافه‌های گفتگو، همزمان با اجرا برنامه‌های فرهنگی، تریبون آزاد و مناظره مردمی در زمینه انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌کنند.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، اکبر پورات در نشست با اعضای ستاد اجرایی انتخابات در شهرستان دشتی از آمادگی برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: با حضور در فرمانداری شهرستان دشتی، زیرساخت‌های مورد نیاز و روند آمادگی این شهرستان برای حماسه انتخابات ۸ تیر ماه مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت و شهرستان دشتی از آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی با شکوه برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و مدیران باید خدمات دولت را به نحو شایسته اطلاع‌رسانی و انعکاس دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی کافه گفتگو در شهر‌های استان بوشهر افزود: کافه گفتگو با هدف تبیین خدمات دولت و ایجاد مشارکت حداکثری به ویژه نسل جوان و نوجوان در انتخابات پیش‌رو در سراسر شهر‌های استان بوشهر فعالیت می‌کند.

وی ادامه داد: کافه‌های گفتگو، همزمان با اجرا برنامه‌های فرهنگی، با هدف افزایش مشارکت در انتخابات ۸ تیر ماه تریبون آزاد و مناظره مردمی برگزار می‌کنند.

پورات با اشاره به اینکه در راستای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو باید از ظرفیت حوزه‌های علمیه برادران و خواهران استفاده شود عنوان کرد: همچنین مدیران استانی باید در مساجد و نماز جمعه برای بیان خدمات دولت سیزدهم و زمینه‌سازی مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی حضوری فعال داشته باشند.

وی یادآور شد: دستگاه‌های فرهنگی به ویژه شهرداری و دهیاری‌های سراسر استان در زمینه تبلیغات و فضاسازی شهری برای مشارکت حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اقدامات لازم و شایسته انجام دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به ایجاد ۷۹۰ شعبه اخذ رأی در نقاط شهری و روستایی استان خاطرنشان کرد: ۴۷۱ شعبه اخذ رأی شهری و ۳۱۹ شعبه روستایی در استان بوشهر در قالب ۵۶۵ شعبه ثابت و ۲۲۵ صندوق سیار در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فعال است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر