پنجشنبه ۰۴ مرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۸۰۶۱
پنجشنبه ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۹

فکرشهر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر، گفت: در سه سال دولت شهید رئیسی افزون بر ۶ هزار و ۲۷۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش فکرشهر از استانداری بوشهر، محمد هادی رستمیان در جلسه شورای اداری استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان خدمات دولت سیزدهم را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دولت شهید آیت‌الله رئیسی در ابعاد گوناگون از جمله حوزه‌های عمرانی و زیربنایی خدمات شایسته و ارزنده‌ای به جامعه ارائه کرده است.

وی باتأکید بر حضور حداکثری در انتخابات ۱۵ تیر ماه گفت: مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در ۱۵ تیر ماه در همه نقاط از جمله استان بوشهر برگزار می‌شود که مشارکت گسترده و حداکثری در این عرصه مهم یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر در ادامه به برخی از شاخص‌های دولت سیزدهم در استان پرداخت و بیان کرد: نهضت خدمات‌رسانی صادقانه در راستای مطالبات مردم در دولت شهید رئیسی در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت و ماندگار شد.

رستمیان با بیان اینکه در سه سال گذشته افزون بر ۶ هزار و ۲۷۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده به شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت شد گفت: این اعتبارات نقش مهمی در توسعه عمران و آبادانی شهر‌های استان بوشهر داشته است.

وی پرداخت ۳۷۸.۵ میلیارد تومان از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به شهرداری‌های استان بوشهر را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: از محل اعتبارات آلایندگی‌ها ۱۲۶.۳ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر تخصیص ۶۱ دستگاه ماشین‌آلات عمرانی و خدمات شهری به شهرداری‌های استان را از دیگر موارد عنوان و خاطرنشان کرد: در سه سال دولت آیت‌الله رئیسی ۴۲ دستگاه امداد، نجات و آتش‌نشانی به شهرداری‌های استان بوشهر واگذار شد.

رستمیان ادامه داد: تخصیص ۲۲ هزار و ۸۰ تن قیر یارانه‌ای به شهرداری‌های استان از دیگر برنامه‌ها در مدت سه سال گذشته بوده است.

وی برگزاری ۴۲ دوره ویژه شهرداری‌ها و شورا‌های اسلامی شهر‌های استان بوشهر در سه سال گذشته را یادآور شد و گفت: ارتقا درجه ۲۳ شهرداری استان و تبدیل وضعیت ۹۶۰ نفر از کارکنان و کارگران شهرداری‌های استان بوشهر در مدت سه سال گذشته انجام شده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر