جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۶۳۵۵
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

فکرشهر: مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز پویش مردمی "شور عاطفه ها"  با هدف جمع آوری ملزومات آموزشی دانش آموزان نیازمند استان به ویژه  ملزومات آموزش مجازی آنها خبر داد.

به گزارش فکرشهر از کمیته امداد، احمد لطفی، با بیان اینکه کمیته امداد هرساله در آستانه بازگشایی مدارس  با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند اقدام به برگزاری مراسم جشن عاطفه‌ها می‌کند گفت: امسال نیز به سبب شرایط حاکم بر جامعه به دلیل ویروس کرونا و توسعه آموزش مجازی، برنامه این نهاد با هدف جمع‌آوری ملزومات آموزش غیرحضوری دانش آموزان با عنوان "شور عاطفه‌ها " برگزار می‌کند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه 6600 دانش آموز نیازمند در این استان تحت حمایت هستند گفت: شور عاطفه ها در ادامه پویش ایران همدل برای جمع‌آوری کمک‌های خیران و مردم هم استانی از روز  شنبه ۲۲ شهریور همزمان با سراسر کشور آغاز و تا ۱۱ مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

لطفی در ادامه خاطر نشان کرد: امسال با توجه به وضعیت جامعه ناشی از ویروس کرونا نیاز های دانش آموزان فراتر از بسته های آموزشی کیف و کفش و نوشت افزار است و باید با کمک مردم و خیران برای تامین ملزومات اصلی آنها که تبلت و گوشی های هوشمند است تلاش کنیم.

وی با اشاره به استعدادهای درخشان جامعه هدف این نهاد افزود: ما در تلاش هستیم برای تحقق عدالت آموزشی با کمک خیران اجازه ندهیم دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات لازم برای آموزش مجازی از تحصیل باز بماند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، امسال روش های جمع آوری کمک های مردمی اغلب به روش غیره حضوری و از طریق پرداخت مجازی انجام می شود و پایگاه های شور عاطفه ها به صورت نمادین و به تعداد محدود ایجاد می شود.

لطفی تصریح کرد: در این پویش ملی که با شعار" همدل می‌شویم برای مهربانی در مهر"نام گذاری شده است، تمرکز بر روی جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و هم استانی‌های عزیز برای تأمین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری باهدف بهره‌مندی دانش آموزان کم‌بضاعت از آموزش فضای مجازی است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان یاد آور شد: خیران و مردم هم استانی می توانند کمک های نقدی و کالایی ( تبلت و گوشی های مازاد بر نیاز)خود را به دو روش پرداخت مجازی از طریق شماره گیری کد دستوری #1*7788* و یا پرداخت به شماره کارت  6037997950030370 انجام دهند و کمک های کالای خود را به دفاترکمیته امداد شهرستانها تحویل دهند تا در اسرع وقت در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار گیرند.
ا

نظرات بینندگان
علیرضا
|
-
|
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۵
من تاحالا برای مدرسه ی پسرم هیچی دریافت نکردم حتی خودکارم نمیدن نمیدونم این همه کالا کجا میره
ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر