سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۷۷۲۹۶
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

فکرشهر: رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: ۲۰۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به بنگاه‌های اقتصادی استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش فکرشهر از صداوسیما، سید حسین حسینی بیان کرد: به‌منظور حمایت از واحد‌های تولیدی، از پارسال تا کنون ۲۰۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۲۱۶ بنگاه تولیدی در بخش‌های صنعت، معدن، کشاورزی و میراث فرهنگی که درسامانه الکترونیکی بهین یاب ثبت‌نام کرده بودند از طریق بانک‌های عامل استان پرداخت شده است.
 
وی افزود: در سال ۹۸، ۱۳۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۱۹ بنگاه اقتصادی و از ابتدای امسال  تا کنون ۶۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۹۷ بنگاه اقتصادی در استان از سوی بانک‌های عامل پرداخت شده است.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر ادامه داد: همچنین طبق آخرین وضعیت موجود، از محل تسهیلات برنامه تولید و اشتغال بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه در سال جاری، مبلغ ۱۱۶ میلیارد تومان به ۲۳ بنگاه تولیدی اقتصادی در استان بوشهر پرداخت شده است.
 
وی با اشاره به پیگیری‌های مستمر برای رونق بیشتر واحد‌های تولیدی، عنوان کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۳۹ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استانداربوشهر و معاون استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط در استان تشکیل شده که منجر به بیش از ۴۰۰ مصوبه برای حل مشکلات واحد‌های صنعتی و کمک به رشد توسعه اقتصادی استان شده است.
 
حسینی یادآور شد: جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به‌صورت هفتگی و مستمر به‌منظور تسریع در گشایش مسائل و مشکلات پیش روی واحد‌های صنعتی و معدنی استان برگزار می‌شود که در این زمینه واحد‌های تولیدی در بخش‌های مختلف تولیدی می‌توانند درخواست مشکلات مهم و اساسی مرتبط با واحد تولیدی خود را از طریق دستگاه اجرایی مربوط اعلام کنند تا نسبت‌به بررسی و سپس ارجاع به دبیرخانه کارگروه تسهیل استان مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، برای بررسی و رسیدگی اقدامات لازم صورت گیرد.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر