سر خط خبرها:

سامانه جدید بارشی وارد استان بوشهر شد

فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی سامانه و نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از دقایقی پیش یک سامانه جدید بارشی وارد استان بوشهر شده و به زودی شاهد بارش های خوبی در استان هستیم.

به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: با ورود این سامانه بارشی به استان، بارش باران، وزش باد، گاهی رگبار، رعد و برق اتفاق و در طول هفته پیشرو تدام می یابد.

وی افزود: شدت بارش‌ها از عصر شنبه و طی روز یکشنبه بیشتر در مناطق شمالی و مرکزی استان و در روز سه شنبه بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: انتظار می رود که در روزهای شنبه و یکشنبه سرعت وزش بادهای جنوبی بر روی دریا افزایش یابد.

مساعدی ادامه داد: طی این مدت آسمان استان ابری، همراه با غبار محلی، پدیده مه، در برخی نقاط بارش پراکنده باران گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی عنوان کرد: جهت وزش باد متغیر غالب در جنوب شرقی تا شمال شرقی گاهی جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و از اواخر شب در مناطق شمالی و مرکزی ۱۰ تا ۳۶ گاهی بیش از ۴۲ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

مساعدی ادامه داد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و از فردا در سواحل و فراساحل شمالی و مرکزی طی ساعاتی ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود.

دیدگاه‌ها

للبیییییقققققففف

مدرسه هههعععففففففففعععععهااهخ

محمد جمشیدی

ممنونم از خبر هواشناسی ایران  خدایا هزاران بار شکرت

مهدی

خدا قوت  ولی  من تو تابستان این روز رو پیش بینی کرده بودم  وحتی روزهای آینده

ناشناس

عالی است تشکر 

سیریلا

یا خدا بارون برنه فردا مدرسه ها تعطیل بشهههههههههه

عباس غله کال

هلههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه بزه سی غله زیارت

دیدگاه خود را بنویسید