سر خط خبرها:

طرح شهرداری برازجان در جمع آوری دستفروشان و انتقال به مکان جدید+ تصاویر

فکرشهر: طرح شهرداری برازجان در جمع آوری دستفروشان و انتقال آن ها به مکان جدید اجرا شد.

به گزارش فکرشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، شهردار برازجان جمعه ۱۹ اسفند ماه، دستور اجرای طرح جمع آوری دست فروشان انتهای خیابان ۷ تیر (علی آباد) و انتقال آن ها به مکان جدید که در مجاورت پارک آزادی پیش بینی شده است را صادر کرد.

 مرتضی قدوسی با در نظر گرفتن نیاز مردم جهت خرید اقلام مورد نیاز خود در روز جمعه و لزوم وجود بازارچه هفتگی در سطح شهر اظهار کرد: با توجه به وجود این بازارچه در ورودی شهر هر هفته شاهد افزایش جمعیت و حجم ترافیک در این مکان هستیم، از این رو طبق برنامه ریزی هایی که از پیش جهت ساماندهی این مکان وجود داشت جمعه بازار به مکان جدید منتقل می شود.

وی با اعلام اینکه این مهم جزو اولویت و برنامه های از پیش تعیین شده مجموعه شهرداری بوده است افزود: به تمامی دست فروشان اعلام می شود تا دیگر در این مکان اقدام به راهبندان و دستفروشی نکنند و جهت استقرار در محل جدید براساس دستور العمل شهرداری برازجان اقدام کنند.

شهردار برازجان از نام نویسی بیش از  ۱۰۰ دستفروش جهت گرفتن غرفه در مکان جدید بازارچه هفتگی خبر داد و در این خصوص عنوان کرد: بازارچه های هفتگی برای امرار معاش افراد فاقد شغل تحت عنوان دستفروش است ولی باتوجه به اینکه دست فروشان انتهای خیابان ۷تیر مشکلات عدیده اجتماعی ایجاد کرده و موجب نارضایتی عموم شهروندان شده بود.

به گزارش فکرشهر، شهرداری برازجان  موضوع جانمایی مکان جدید و آماده سازی آن را در دستور کار خود قرارداد و با انتخاب مکان مناسبی که در مجاورت پارک آزادی قرار دارد این مشکل چند ساله را برطرف کرد، به همین دلیل اقدام به دست فروشی در مکان فعلی که در انتهای خیابان ۷ تیر است از امروز جمعه ۱۹ اسفندماه ممنوع بوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید