دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۱۲۳۵۰۴
دوشنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۵

فکرشهر: در مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس، رزمندگان شهرستان تنگستان تجلیل شدند.

به گزارش فکرشهر از مهر، احمد لطفی ظهر دوشنبه در همایش تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس تنگستان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس نماد مقاومت، ایثار، از خود گذشتگی و ظفر و پیروزی ایران اسلامی می‌باشد

فرماندار تنگستان با اشاره هفته دفاع مقدس ادامه داد: در هفته دفاع مقدس به عنوان سمبل همه کارهای ویژه ای است که در طول این ۴۵ سال از عمر انقلاب اتفاق است و باید پرداخت شود به دستاوردها و نتایجی که از دل ایثار و از خود گذشتگی و جان فشانی رزمندگان به وجود آمده است.

فرماندار تنگستان بیان کرد: سه دستاورد مهم ایثار و فداکاری هشت سال دفاع مقدس رزمندگان را می‌توان مقاومت، ایستادگی و مقابل با دنیای استکبار بیان کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه کرونا یک برنامه برای به زانو در آوردن ایران اسلامی بود ولی ایران اسلامی جز کشورهای شاخصی شد که هم در مدیریت کرونا و هم تولید دارو و واکسن کرونا از کشورهای ممتاز دنیا شد.

لطفی ادامه داد: فرهنگ هفته دفاع مقدس باعث شد تا سنگرهایی فتح شود که نتیجه آن صادر شدن تفکر مقاومت به اقصی نقاط جهان است.

وی افزود: امیدواریم با مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی، شوراهای اسلامی و دهیاران در روستاها و شهرهای با همکاری مردم برنامه‌هایی در شأن حماسه‌سازان دفاع مقدس در سطح شهرستان برگزار شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر