پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر:
کد خبر: ۱۳۱۸۹۷
سه‌شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸

فکرشهر: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی و انهدام باند سه نفره سارقین احشام غیر بومی در شهرستان‌های جنوبی استان و کشف تعداد ۳۱ فقره سرقت احشام خبر داد.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، سرهنگ جوشن سهرابی سه شنبه شب در جمع خبرنگاران بیان کرد: به دنبال وقوع سرقت احشام در شهرستان‌های جنوبی استان در نیمه دوم سال جاری لذا با به کار گیری تیم ویژه از کاراگاهان پلیس آگاهی و با تلاش شبانه روزی انجام شده و همکاری سایر پلیس‌های تخصصی، هویت گروه سارقین شناسایی و در یک عملیات هوشمندانه و هدفمند، باند سارقین غیر بومی توسط پلیس آگاهی شهرستان دیر دستگیرشدند.

وی افزود: متهمین در تحقیقات و بازجویی‌های فنی به ارتکاب ۳۱ فقره سرقت احشام در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه هر سه نفر متهم دستگیر شده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: از دامداران درخواست می‌شود وضعیت حفاظت فیزیکی محل نگهداری احشام در روستاها را با گماردن نگهبان محله و نصب دوربین‌های پایش تقویت کنند.

وی گفت: در صورت حمایت مالی دستگاه‌های متولی از دامداران عزیز و زحمت کش افزایش خود مراقبتی توسط آنان که کاهش سرقت احشام را بدنبال خواهد داشت انتظار می‌رود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر