سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: جانشین پلیس راه استان بوشهر از وقوع سه تصادف و واژگونی خودروی سواری در محور گناوه خبر داد و گفت: در این حوادث متأسفانه ۲ نفر فوت کردند و ۱۰ نفر مصدوم شدند...
کد خبر: ۲۰۰۶۵۱۲
يکشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۰

فکرشهر: جانشین پلیس راه استان بوشهر از وقوع سه تصادف و واژگونی خودروی سواری در محور گناوه خبر داد و گفت: در این حوادث متأسفانه ۲ نفر فوت کردند و ۱۰ نفر مصدوم شدند.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ رسول قنبری، با اشاره به حوادث رانندگی در ۲۴ ساعت گذشته در محور پر خطر گناوه اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته در این جاده ۳ خودرو سواری حادثه دیدند که ۲ سانحه آن واژگونی بود.

وی، واژگونی خودرو سواری با سه مصدوم در جاده گناوه را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: پس از واژگونی خودرو سواری پژو پارس در کیلومتر ۲۰ محور گناوه به دیلم مقابل روستای چاه‌شور یک تیم عملیاتی اورژانس جاده‌ای هلال احمر به محل حادثه اعزام شد که در این واقعه سه نفر مصدوم شد که توسط آمبولانس هلال احمر و عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

جانشین پلیس راه استان بوشهر، از برخورد ۲ خودرو زانتیا و پژو ۴۰۵ در محور گناوه مقابل روستای کوهک خبر داد و بیان کرد: در این حادثه ۶ نفر مصدوم و به مرکز درمانی اعزام شدند.

وی، حادثه سوم در ۲۴ ساعت گذشته در محور گناوه را واژگونی پراید اعلام و خاطرنشان کرد: در واژگونی پراید با سه سرنشین مقابل روستای چاهک گناوه متأسفانه ۲ جوان ۳۳ و ۲۵ ساله جان باختند و راننده مصدوم شد. در ۲۴ ساعت گذشته در مجموع در تصادف جاده گناوه ۱۰ نفر مصدوم و ۲ نفر فوت کرده‌اند.

قنبری یکی از مهمترین دلیل عمده حوادث رانندگی جاده‌ای را واژگونی دانست و تأکید کرد: رانندگان با رعایت اصول صحیح رانندگی، توجه به تابلو‌های هشداری و اخطار و رعایت سرعت مطمئنه از بروز سوانح رانندگی جلوگیری کنند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر