پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۹۳۸
شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۲

فکرشهر: رییس پلیس مبارزه بامواد مخدر استان بوشهر از کشف ۱۵ کیلو و ۵۹۰ گرم حشیش از یک توزیع کننده موادمخدر خبر داد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ موسی کرم پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب اخبار و گزارش‌های متعدد مبنی بر اینکه فردی در امر تهیه، حمل و توزیع مواد مخدر به صورت عمده و حرفه‌ای فعالیت دارد که در همین راستا موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر افزود: با اقدامات ویژه پلیسی فعالیت این فرد به صورت نامحسوس زیر نظر گرفته شد و مشخص شد قصد دارد محموله مواد مخدری را تهیه و با همکاری سایر افراد مرتبط از یکی از شهرستان‌های استان همجوار به مقصد بوشهر منتقل کند.

سرهنگ کرم پور عنوان داشت: پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات هماهنگ متهم و هم دست وی را حین انتقال محموله مواد مخدر در محور کازرون به بوشهر با خودروی سواری متوقف و دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه مأموران پلیس حین بازرسی از خودرو یک گونی حاوی ۱۵ بسته مواد مخدر از نوع حشیش به وزن ۱۵ کیلو و ۵۰۰ گرم را کشف و توقیف کردند، خاطرنشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان در تمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و همکاری شهروندان با پلیس در کاهش جرایم نقش به سزایی خواهد داشت.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر