شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: ثبت دمای ۴۴ درجه و بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان از افزایش دمای هوای استان برای چند روز آینده است...
کد خبر: ۲۰۰۷۱۸۷
پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۸

فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: ثبت دمای ۴۴ درجه و بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان از افزایش دمای هوای استان برای چند روز آینده است.

به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با ایرنا افزود: در ۲۴ ساعت گذشته اهرم، برازجان و خورموج با ۴۴ و جم و گناوه با ۲۴ درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دما را در استان بوشهر داشتند.

وی بیان کرد: براساس پیش بینی‌ها طی امروز و فردا وضعیت جوی و دریایی استان در اغلب ساعات آرام خواهد بود، اما طی ساعت‌هایی از وقت جمعه و شنبه با وزش باد‌های شمالی، علاوه بر افزایش تلاطم دریا در سواحل استان و بویژه مناطق مرکزی و جنوبی، خیزش گردوخاک محلی در سطح استان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، در طول روز گاهی وزش باد و فردا در برخی نقاط همراه با مه رقیق پیش بینی می‎شود.

مساعدی ادامه داد: در مدت یاد شده جهت وزش باد متغیر، به طور غالب جنوب غربی تا شمال غربی با سرعت ۸ تا ۲۸ و در طول روز تا ۳۸ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در استان بوشهر ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر