شنبه ۰۲ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۷۴۳۷
سه‌شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹

فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آبرسانی به نوار ساحلی شهرستان دیر خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ۱۳۰ میلیارد تومان تخصیص یافته است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، ابوالحسن عالی در آغاز عملیات اجرایی مرحله دوم خط انتقال آبرسانی به نوار ساحلی شهرستان دیر اظهار داشت: این طرح با ۸.۷ کیلومتر طول آب ۱۵ روستا شهرستان دیر را تأمین و تقویت می‌کند.

وی اعتبار اجرای خط انتقال آب دیر را ۱۳۰ میلیارد تومان اعلام و بیان کرد: در پروژه خط آبرسانی نوار ساحلی شهرستان دیر ۲ مخزن ذخیره به ظرفیت‌های یک‌هزار و ۵۰۰ مترمکعب و سه ایستگاه پمپاژ آب احداث می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر خط انتقال آب به روستا‌های دیر را از سری پروژه‌های جهاد آبرسانی دانست و ادامه داد: این پروژه توسط قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) اجرا می‌شود.

عالی با بیان اینکه در دولت سیزدهم طرح جهاد آبرسانی در ۱۹۴ روستای این استان عملیاتی شده است، خاطرنشان کرد: اتمام این طرح نویدبخش تأمین آب پایدار مناطق روستایی استان بوشهر است.

وی رعایت الگو مصرف و صرفه‌جویی آب را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با ورود استان بوشهر به پیک مصرف آب انتظار می‌رود مشترکین استان بوشهر با هدف تأمین آب پایدار در مدیریت مصرف بهینه اهتمام جدی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر افزود: با هدف عبور موفق از پیک بار مصرف در تابستان پروژه‌های مختلف آبرسانی در مناطق مختلف اجرایی شده است.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر