دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
فکرشهر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در تصادف خودروی سمند با کامیون در مسیردشتی به تنگستان ۳ نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند...
کد خبر: ۲۰۰۷۴۸۹
پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۳

فکرشهر: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: در تصادف خودروی سمند با کامیون در مسیر دشتی به تنگستان ۳ نفر کشته و ۲ نفر مصدوم شدند.

به گزارش فکرشهر از روابط عمومی هلال احمر، احسان ایزدپناه اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری سمند با کامیون شامگاه چهارشنبه در بزرگراه دشتی به تنگستان به‌شدت با هم برخورد کردند که بلافاصله یک تیم عملیاتی نجات هلال احمر تنگستان به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند، افزود: این افراد پس از انجام عملیات رهاسازی توسط نجاتگران هلال احمر به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

ایزدپناه ادامه داد: ۲ نفر دیگر در این تصادف به شدت مصدوم شدند که توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ به مرکز درمانی بوشهر انتقال داده شد.

وی همچنین با اشاره به اینکه در محور دشتستان در تصادف دو خودرو چهار نفر مصدوم شدند، ادامه داد: با ارسال گزارش به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال‌احمر دشتستان مبنی بر برخورد رخ به رخ ۲ دستگاه سواری ۴۰۵ در کیلومتر ۱۵ جاده کنارتخته به دالکی در محور مواصلاتی دشتستان، بلافاصله تیم عملیاتی پایگاه امداد و نجات دریاقلی دشتستان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با بیان اینکه این حادثه چهار مصدوم به همراه داشت، تصریح کرد: پس از عملیات رهاسازی مصدومین توسط نجاتگران هلال‌احمر و عوامل اورژانس ۱۱۵ قلعه سفید و کنارتخته به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

تصادف خونین در محور دشتی به تنگستان با ۳ کشته و ۲ مصدوم + عکس

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر