يکشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۸۰۱۲
سه‌شنبه ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۲

فکرشهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی با همکاری عوامل دریابانی یک فروند شناور لنج باری حامل انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۱۰ میلیارد ریال توقیف کردند.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سردار حیدر سوسنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای مقابله با قاچاق کالا، مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری فرماندهی دریابانی استان از حمل و ورود محموله بزرگ کالای قاچاق توسط یک فروند شناور لنج باری مطلع شده که موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه شناور مورد نظر پس از هماهنگی قضائی با همکار عوامل دریابانی استان در سواحل شهرستان کنگان توقیف شد، افزود: از شناور توقیف شده انواع کالای قاچاق شامل، انواع لوازم آرایشی، پوشاک، لوازم خانگی، کفش و. کشف شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان ۱۱۰ میلیارد ریال برآورد شد، خاطر نشان کرد: در این راستا سه نفر متهم دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

سوسنی به شهروندان توصیه کرد: به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با قاچاق کالا، از خرید و استفاده از کالا‌های قاچاق خود داری و موارد مشکوک در حوزه مفاسد اقتصادی قاچاق کالا و سوخت را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و یا ستاد خبری پلیس امنیت اقتصادی فراجا اطلاع دهند.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر