سر خط خبرها:
امام جمعه بوشهر:

ارتقای زیرساخت‌های ارتباطات در استان بوشهر با جدیت دنبال شود

فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهرگفت: ارتقای زیرساخت‌های ارتباطات در استان بوشهر با جدیت دنبال شود.

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار مدیران مجموعه ارتباطات استان بوشهر اظهار داشت: شاهد تلاش‌ها و کوشش‌های خوبی برای توسعه ارتباطات در استان بوشهر هستیم.

وی بیان کرد: در جغرافیای جدید جهانی سه موضوع تولید به ویژه تولید کالاهای استراتژیک، قدرت بالای دفاعی و ارتباطات بسیار مهم و حیاتی است و کشوری که این سه عنصر را نداشته باشد دچار چالش جدی در عرصه اقتدار ملی و بین المللی خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، ارتباطات را یکی از ارکان اقتدار نظام عنوان کرد و افزود: لازمه حضور در صحنه نظم نوین جهانی و مدیریت جامعه داخلی، مدیریت هوشمند و فوق روز ارتباطات است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه نگاه ما به حوزه ارتباطات باید یک نگاه استراتژیک باشد، تصریح کرد: ارتباطات حلقه واسطه بین تمامی عناصر خرد و کلان ملی و بین المللی است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر از دیرباز مرکز ارتباطات بوده است، افزود: در استان بوشهر اول چیزی که در این حوزه نیاز است بحث معرفتی حوزه ارتباطات است و باید برای مردم و مسئولین اهمیت حوزه ارتباطات و نقش آن در زندگی، جامعه و اقتدار ملی و بین المللی بیان شود.

دیدگاه خود را بنویسید