چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
جستجو
آخرین اخبار استان بوشهر
مطالب بیشتر
کد خبر: ۲۰۰۶۳۱۳
شنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۰

فکرشهر: امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به اینکه مدیران پروازی و یا در سطح پایین‌تر، مردم را عذاب می‌دهد، گفت: استان بوشهر برای هر جایگاهی در هر رشته و تخصص از جمله نفت، انرژی و دیگر امور دارای منابع انسانی ارزشمند است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، حجت‌الاسلام یوسف جمالی در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر باتأکید بر صیانت از دستاورد‌های کسب شده در ماه مبارک رمضان اظهار داشت: یکی از رسالت‌های مهم روزه‌داران در ماه مبارک رمضان حفاظت از دستاورد‌های آن برای رسیدن به کمال و سعادت است.

خطیب نماز جمعه بوشهر، ۸ شوال معادل با ۲۹ فروردین را سالروز تخریب قبور ائمه بقیع توسط دشمنان اسلام دانست و بیان کرد: تاریخ این جنایت و خیانت فراموش نمی‌کند و لازم است هیئت‌های مذهبی، مساجد و حسینیه‌ها در این روز مراسم عزاداری و سوگواری نقاط مختلف استان بوشهر برگزار کنند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان در ماه مبارک رمضان در زمینه اهمیت عفاف و حجاب گفت: در دولت، قوه قضاییه و بخش‌های مختلف جامعه در خصوص فرهنگ عفاف و حجاب مسئولیت‌های ایجاد شده که باید به این مسئولیت‌های قانونی و شرعی عمل شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، باتأکید بر عمل کردن مسئولان براساس قانون در زمینه عفاف و حجاب اضافه کرد: مردم هم در این زمینه رسالت و وظیفه دارند که بحمدالله در استان بوشهر در نقاط مختلف به این رسالت عمل می‌شود.

امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه در عرصه عفاف و حجاب مردم استان بوشهر در صحنه هستند تصریح کرد: برخی از مسئولیت‌ها بر عهده افرادی است که قانون در اختیار آنان قرار داده و نیاز به حمایت است.

جمالی از اجرایی شدن طرح حجاب و عفاف از روز شنبه توسط نیروی انتظامی خبر داد و بیان کرد: نیروی انتظامی از روز شنبه ۲۵ فروردین طرح نور که برگرفته از سوره مبارک نور است آغاز می‌کند.

خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه مردم مؤمن، انقلابی و شهیدپرور استان بوشهر حمایت قاطع خودشان را از اجرایی شدن طرح نور و اقدام نیروی انتظامی اعلام می‌کنند گفت: انتظار می‌رود وزیر کشور که رئیس قرارگاه عفاف و حجاب است حمایت قاطع خودش را نسبت به نیروی انتظامی انجام دهد، هر چند کار سنگینی محسوب می‌شود، ولی نیاز است همه در کنار هم قرار بگیرند، دستگاه قضا و دادستانی به شکل موثر و ملموس حمایت خودش را از آمرین به معروف و ناهیان از منکر اعلام و از ضابطین عام و خاص حمایت کند.

وی نتیجه اجرا طرح نور را سبب خوشحالی خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مؤمنان و سایر اقشار مردم دانست و خاطرنشان کرد: استان بوشهر دیار مقاومت، استقامت، مادران شهیدپرور، و این استان سرزمین زنان نجیب است نمی‌گذارند اندکی افراد به این جایگاه والا خدشه وارد کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، با گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و روز نیروی زمینی گفت: ارتش قهرمان در کنار سبزپوشان سپاه پاسداران، حافظان این مرز و بوم و امنیت هستند.

امام جمعه موقت بوشهر با محکوم کردن جنایت رژیم اشغالگر قدس در سرزمین‌های اشغالی به ویژه غزه تصریح کرد: کودک‌کشان صهیونیستی به فروپاشی سیاسی، امنیتی و بین‌المللی منتهی می‌شود و دستان و پا‌های لرزان سران این رژیم جعلی نشان از فروپاشی و نابودی آن است.

جمالی با بیان اینکه حامیان رژیم صهیونیستی از جمله آمریکا و کشور‌های اروپایی و مادر این رژیم منحوس انگلیس خبیث و برخی از کشور‌های اسلامی از جنایات و ظلم‌های این رژیم جنایتکار حمایت می‌کنند افزود: آنان در جنایت رژیم اشغالگر قدس شریک هستند، و از انتقام ایران هراس دارند، امروز فروشگاه‌های این رژیم جعلی تعطیل و خالی شده و در حالت ترس و دلهره قرار دارند و سیلی محکمی به گفته مقام معظم رهبری به آنان زده می‌شود و با انتقام قطعی و سخت ان‌شاالله نابودی این رژیم غاصب شاهد خواهیم بود.

خطیب نماز جمعه بوشهر، با تقدیر از اقدام دولت در توسعه زیرساخت‌ها گفت: رئیس‌جمهور دستورات ویژه‌ای در زمینه مدیران پروازی صادر کرد که جای قدردانی دارد.

وی با اشاره به اینکه مدیران پروازی و یا در سطح پایین‌تر، مردم را عذاب می‌دهد افزود: استان بوشهر برای هر جایگاهی در هر رشته و تخصص از جمله نفت، انرژی و دیگر امور دارای منابع انسانی ارزشمند است و می‌تواند تأمین کننده این نیاز باشد و در این راستا از اقدامات جدی استانداری بوشهر قدردانی می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، ادامه داد: انتظار همه مردم اقدام انقلابی در زمینه یاد شده است و در صورت عدم تمکین شفاف به مردم استان بوشهر گزارش داده شود.

ارسال نظر
آخرین اخبار
مطالب بیشتر